W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Restauracja Oranżeria

Nazwa własna: Restauracja Oranżeria
Kategoria instytucji: restauracja
Adres: ul. Ciepłownicza 3A
Telefon: 81 44 14 595
Email:

W menu Restauracji Oranżeria można znaleźć zarówno tradycyjne polskie potrawy, jak i dania zaczerpnięte z kuchni świata, w szczególności kuchni europejskiej. Restaurację wyróżnia prorodzinne podejście – zarówno oferta, jak również sama infrastruktura restauracji, są dostosowane do potrzeb rodzin, szczególnie z małymi dziećmi.

Restauracja Oranżeria posiada specjalne udogodnienia dla rodziców z dziećmi, takie jak: specjalne menu dla najmłodszych i coniedzielne animacje dla dzieci (w godzinach 12:30-17:00), krzesełka do karmienia niemowląt, kącik zapewniający dyskrecję podczas przewijania czy karmienia najmłodszych. Najmłodsi Klienci mogą również miło spędzić czas w przygotowanym dla nich kąciku zabaw a latem bawić się również na placu zabaw przy restauracji.