W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Burger impro
21.02.201810:55

Warsztat kulinarny dla lubiących bułeczki i kotleciki oraz wariacje na ten temat. Zapraszamy 22 lutego do udziału w tworzeniu i pieczeniu domowej wersji zdrowszej buły i fajnych kotletów, komponowaniu super kombinacji, nieoczywistych połączeń, odważnych sosów. Czekamy na Wasze preferencje i smaczki już wyeksperymentowane, na inspirujące towarzystwo kucharskiej załogi która stanie wspólnie przy garach na tym warsztaciku, żeby zrobić coś WYJĄTKOWEGO ;) Szykujcie się na sympatyczne gotowanie i miłą wspólną kolację na zakończenie warsztatu.
Wstęp 15 zł osoba/ para 20 zł/ rodzic z dzieckiem 15 zł/ kucharz profesjonalny 5 zł/ w tym kawa, herbata i dobra zabawa za darmo, reszta idzie na produkty, opłaty czynszowo - lokalowe. Warsztaty rozpoczną się o godz.17.30 w pracowni Wspólna Przestrzeń przy ul. Kowalskiej 1. Zgłoszenia należy wysyłać na maila: