W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Gęsina na św. Marcina w 16 Stołów

Gęsina na św. Marcina w 16 Stołów
14.11.201810:28
Po Restaurant Week’owym szaleństwie przyszła pora na długo wyczekiwany, coroczny festiwal szlachetnej Gęsiny! Od 9 listopada do 9 grudnia trwać będzie jubileuszowa X edycja akcji "GĘSINA NA ŚW. MARCINA”. W tym roku to zdecydowanie wyjątkowa edycja, gdyż rozpoczęła się w weekend świętujący 100 lecie odzyskania Niepodległości.

Wina świętomarcińskie oprócz samej gęsiny stanowią nieodłączny element każdego festiwalu Gęsiny na św. Marcina. To wspaniała okazja by celebrować młody rocznik wina, uczcić zakończenie zbiorów i poznać przedsmak win, których premiera nadejdzie w kolejnym roku. To również doskonała okazja do spróbowania naszych polskich win, z rodzimych winorośli. W tegorocznej edycji festiwalu gęsiny po raz kolejny swoje wina świętomarcińskie prezentuje Winnica Turnau z Baniewic.
 
 
 
 
 

Lista produktów tradycyjnych województwa lubelskiego

Poprzednie edycje programu Miejsce Inspiracji