W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Millions of Bubbles - Pierwsze Forum Miłośników Win Musujących i Szampanów

09.10.201912:26

W dniu 25 października br. odbędzie się spotkanie branży HoReCa oraz specjalistów z branż B2B i B2C. Pierwsze Forum Miłośników Win Musujących i Szampanów - MILLIONS OF BUBBLES jest jedynym wydarzeniem tego typu w Lublinie i odbędzie się w hotelu Alter, w którym mieści się laureat V edycji Programu Miejsce Inspiracji - Restauracja EGO.

Wydarzenie będzie podzielone na dwie części. Pierwsza z nich o charakterze branżowym, przeznaczona dla gości z sektora HoReCa oraz specjalistów z branży B2B i B2C regionu Lubelskiego, Rzeszowskiego oraz Kieleckiego. Na zaproszonych gości będzie czekać ponad 8 godzin wykładów, sympozjów, warsztatów i prezentacji związanych z tematem. Głównym założeniem wydarzenia jest  prezentacja topowych indeksów z portfolio importerów oraz popularyzacja kultury serwowania i spożywania jakościowych win musujących i szampanów. W tej części organizator przewidział również czas na rozmowy biznesowe oraz degustacje. Wydarzenie uświetni obecność krytyka winiarskiego i dziennikarza Tomasza Prange-Barczyńskiego. Druga część wydarzenia skierowana do odbiorców indywidualnych, miłośników win musujących i szampanów "otwieraja" możliwość degustacji i zakupu produktów oferowanych przez importerów. Wydarzenie zwieńczy Recital.

Pierwsze Forum Miłośników Win Musujących i Szampanów - MILLIONS OF BUBBLES w liczbach:

  • 10 najdynamiczniej rozwijających się Importerów w roku 2018
  • ponad 400 zaproszonych restauratorów, hotelarzy i właścicieli sklepów specjalistycznych
  • ponad 8 godzin wykładów i sympozjów związanych zagadnieniem win musujących i szampanów
  • ponad 300 gatunków win musujących i szampanów
  • ponad 300 sprzedanych biletów na część detaliczną
  • wartość medialna informacji prasowych przekraczająca 50 tys pln

Szczegóły wydarzenia oraz rezerwacja karnetów na: www.evenea.pl 

Baner IV edycja programu Miejsce Inspiracji