W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Sylwester w Miejscach Inspiracji
23.12.201909:00

Już niedługo przywitamy rok 2020. Jeszcze nie zaplanowaliście tej wyjątkowej nocy lub wahacie się i nie wiecie co wybrać? Podpowiadamy!

Elegancka kolacja sylwestrowa w Restauracji EGO to ALTERnatywa dla tradycyjnych balów noworocznych. Kameralna atmosfera, wykwintne dania, szampański nastrój to idealne połączenie na spędzenie niezapomnianego wieczoru sylwestrowEGO.

Sylwester w 2PiEr to gwarancja szampańskiej zabawy na okrągło. Przepyszne jedzenie, niezapomniany klimat i przepiękny widok z 5 piętra przeszklonego budynku Lubelskiego Centrum Konferencyjnego na Plac Teatralny i Centrum Spotkania Kultur dostarczą nie lada emocji w tę wyjątkową noc w roku.

Jeżeli chcecie natomiast zakończyć rok w iście włoskim stylu i poczuć smak weneckiego karnawału, sprawdźcie ofertę Hotelu Ilan na sylwester 2019/2020. Wyborne jedzenie, niepowtarzalny wystrój oraz najgorętsze włoskie przeboje umilą wam ostatnią noc roku.

Trybunalska City Pub szykuje dla was specjalne menu sylwestrowe, które zaspokoi najbardziej wymagające podniebienia, a do tego świetna zabawa na parkiecie do białego rana.

Zapraszamy!

Lista produktów tradycyjnych województwa lubelskiego

Poprzednie edycje programu Miejsce Inspiracji