W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Walentynki w Miejscach Inspiracji

27.01.202008:18

Restauracja EGO zlokalizowana w Hotelu Alter zaprasza na wyjątkowy wieczór walentynkowy.  Eleganckie wnętrza, romantyczna kolacja przy świecach oraz wyborne 5-daniowe menu ze specjalnie skomponowanymi na tą okazję koktajlami to doskonała propozycja na spędzenie 14 lutego z ukochaną osobą. Kolacja rozpocznie się niebanalnym połączeniem smaków. Na talerzu pojawią się krewetki w towarzystwie białej czekolady, sepii, kalafiora i pudru z buraka. Następnie Szef Kuchni poda krem z białych warzyw oraz polędwicę z dorsza lub policzki wieprzowe w towarzystwie kawioru. Zwieńczeniem wybornych dań będzie deser z płynnej czekolady. 

Rezerwacje przyjmowane są pod numerem telefonu: 785 655 075

Menu kolacji walentynkowej

Restauracja Mandragora to niezwykła podróż w głąb tradycji i kultury Żydowskiej. Panuje w niej atmosfera serdeczności, przyjaźni i miłości. Sercem kuchni są tradycyjne przepisy i szacunek do produktu. 14 lutego to wyjątkowy dzień dla zakochanych. Dlatego też Mandragora zaprasza w swoje progi na jedyną w roku, wyjątkową kolację walentynkową oraz koncert piosenek o miłości.

Rezerwacje przyjmowane są pod numerem telefonu: 81 536 20 20

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej Restauracji Mandragora.

 

Lista produktów tradycyjnych województwa lubelskiego

Poprzednie edycje programu Miejsce Inspiracji