W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wydłużenie naboru do Programu Kuchnia Inspiracji do 3 listopada

Wydłużenie naboru do Programu Kuchnia Inspiracji do 3 listopada
20.10.202009:39

Do 3 listopada lubelskie restauracje i lokale gastronomiczne mogą się zgłaszać do Programu Kuchnia Inspiracji. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną termin przyjmowania zgłoszeń został wydłużony. 

Przypominamy, że Program Kuchnia Inspiracji jest nowym elementem prestiżowego „Miejsca Inspiracji”, projektu realizowanego od 10 lat przez Miasto Lublin. Jego celem jest promocja najlepszych miejsc z branży gastronomicznej działających w Lublinie. Do Programu może zgłosić się każdy przedsiębiorca świadczący usługi gastronomiczne i posiadający własną kuchnię w Lublinie.

Kwalifikacja do programu przebiega w czterech etapach. Pierwszy polega na zebraniu nadesłanych dokumentów rekrutacyjnych. Następnie, spośród przesłanych zgłoszeń, Komisja Programowa wybierze 15 najlepszych podmiotów. W trzecim etapie uczestnicy zaprezentują swoje lokale i restauracje przed Komisją, dodatkowo każdą restaurację będą mogli ocenić klienci za pośrednictwem ankiet. Ostateczną decyzję o przyznaniu 10 najlepszym uczestnikom Tytułu „Miejsce Inspiracji” podejmie Komisja. Po dwóch latach od otrzymania tytułu „Miejsce Inspiracji”, po audycie i ponownej ocenie, najlepsze trzy lokalizacje otrzymają tytuł na stałe.

Aby wziąć udział, należy do 3 listopada przesłać dokumenty zgłoszeniowe pocztą elektroniczną na adres: miejsceinspiracji@lublin.eu

Więcej o Programie na stronie Lublin.eu.

Lista produktów tradycyjnych województwa lubelskiego

Poprzednie edycje programu Miejsce Inspiracji