W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Lublin Smaków

Głównym celem cyklu wydarzeń w ramach Lublina Smaków było przybliżenie mieszkańcom i turystom lubelskich tradycji kulinarnych w inspirującej, niecodziennej odsłonie. Każdy z Podmiotów uczestniczących w drugim etapie – Eliminacje, był zobowiązany do samodzielnej organizacji wydarzeń promujących lubelską kuchnię. Także podczas trwania drugiego etapu, internauci za pomocą specjalnej ankiety głosowali na Podmiot, który ich zdaniem powinien znaleźć się w Programie. Kawiarnia Między Słowami, czyli podmiot, który uzyskał największą liczbę głosów został automatycznie zakwalifikowany do Programu. 

Wśród wszystkich zgłoszonych odpowiedzi wybrano po jednej, najciekawszej dotyczącej każdego z Podmiotów. Autorzy zwycięskich odpowiedzi zostali nagrodzeni 2 osobowymi voucherami o wartości minimalnej 40 zł do wykorzystania w restauracji, której dotyczyła ich wypowiedź.

Zwycięskie odpowiedzi można przeczytać poniżej.

Lista produktów tradycyjnych województwa lubelskiego

Poprzednie edycje programu Miejsce Inspiracji