W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Menu

Restauracja Ego

Restauracja Ego znajduje się w budynku Hotelu Alter. Specjalnie dla Gości na nowo odkrywa sekrety kuchni polskiej w nowoczesnej aranżacji. Zespół kucharzy twórczo interpretuje tradycyjne receptury, wykorzystując najwyższej jakości produkty regionalne. Menu zmienia się zgodnie z porami roku, a jego wyjątkowym atutem są wyborne mięsa, ryby, pyszne tradycyjne sosy oraz znakomite desery. Restauracja oferuje również duży wybór win.

Restauracja została odznaczona "dwiema czapkami kucharskimi" według inspektorów przewodnika kulinarnego Gault & Millau; zdobyła także nagrodę Grand Awards 2016 w konkursie kulinarnym Poland 100 Best Restaurants Awards.

W restauracji przygotowywane są specjalne tradycyjne dania przy wyjątkowych okazjach, imprezach miejskich, przez co nawiązuje ona do kultury i historii Lublina. Karta dań charakteryzuje się dużą ilością surowców pochodzących z lokalnego rynku, często są to produkty głęboko zakorzenione w naszej lokalnej tradycji kulinarnej.

Dania polecane przez Miejsce Inspiracji:

  • Bliny gryczane / wędzony łosoś / kapary / śmietana / burak
  • Ryba z polecenia szefa kuchni / risotto / boczek / szparagi / groszek / tapioka
  • Nóżka kaczki confit / szparagi / kaszanka / czerwona kapusta /  sos kawowy

Do pobrania

Kawiarnia & Księgarnia Między Słowami

Do pobrania

Restauracja The Olive

Do pobrania

Restauracja Żydowska Mandragora

Do pobrania

Restauracja 2 PiEr

Do pobrania

Restauracja 16 Stołów

Do pobrania

ParZona Cafe

Do pobrania

Perłowa Pijalnia Piwa

Do pobrania

Trybunalska City Pub

Do pobrania

Restauracja Chapter One by Piotr Kwiatosz

Do pobrania

Lista produktów tradycyjnych województwa lubelskiego

Poprzednie edycje programu Miejsce Inspiracji