W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Nabór do Programu

 

 

6. edycja Programu KUCHNIA INSPIRACJI
(dawniej Miejsce Inspiracji)

Szósta edycja, od/nowa. Nasz sztandarowy Program zyskuje nową nazwę: KUCHNIA INSPIRACJI oraz uaktualniony regulamin. Dokonaliśmy zmian, aby Program mógł być bardziej efektywny i atrakcyjny dla Uczestników oraz dawał jak najwięcej korzyści i satysfakcji klientom. Zapoznajcie się z aktualnym opisem i regulaminem. Czekamy na zgłoszenia do 20 października 2020 roku.

Rozpoczynamy otwarty nabór do 6. edycji Programu Kuchnia Inspiracji (Miejsce Inspiracji), którego ideą jest identyfikowanie miejsc z branży HoReCa – restauracji, które najlepiej zdaniem zaproszonych do Programu ekspertów tworzą i odzwierciedlają charakter i atmosferę Lublina. Do udziału w naborze do Programu może zgłosić się każdy Podmiot prowadzący działalność związaną ze świadczeniem usług gastronomicznych i posiadający własną kuchnię, znajdujący się w obszarze granic administracyjnych miasta Lublin.

Głównym celem Programu jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku miasta Lublin w kontekście miejsca ze smakiem – destynacji kulinarnej w Polsce. Powiązanie działań i produktów realizowanych przez Biuro Rozwoju Turystyki Urzędu Miasta Lublin, takich jak Kuchnia Inspiracji, z działalnością podmiotów z szeroko rozumianej branży turystycznej jest skutecznym sposobem na rozwój współpracy i wzajemne inspirowanie do ciągłego podnoszenia jakości usług. Oczekiwanym efektem działania Programu Kuchnia Inspiracji jest projektowanie i utrwalanie pozytywnych doświadczeń turystów odwiedzających Lublin, a także mieszkańców korzystających z oferty branży turystycznej na miejscu. Podmioty uczestniczące w Programie Kuchnia Inspiracji otrzymują na czas jego trwania wsparcie Biura Rozwoju Turystyki w następujących obszarach:

  • promocja i PR,
  • podnoszenie kompetencji komunikacyjnych dla kadry zarządzającej i pracowników,
  • sieciowanie,
  • ewaluacja Podmiotu i produktu.

Program oparty jest o zasady zdrowej rywalizacji – grywalizacji, a jego efektem jest wzmocnienie tożsamości Podmiotów zakorzenionej w dziedzictwie i kulturze Lublina.

Program Kuchnia Inspiracji, począwszy od 6. edycji składa się z czterech (4) etapów. Drogą naboru, a następnie selekcji wybierane będą te Podmioty, które poprzez swoją ofertę, czerpanie z tradycji kulinarnych Lublina i regionu, jakość usług, filozofię biznesu, atmosferę, budowaną markę, estetykę i charakter wnętrza, tworzą niepowtarzalne w skali miasta i kraju miejsca inspiracji.

 

Aby wziąć udział w 6. edycji Programu Kuchnia Inspiracji należy pobrać ankietę zgłoszeniową oraz Regulamin Programu, a następnie do 20 października 2020 r.:

- przesłać skan wypełnionych i podpisanych dokumentów tylko i wyłącznie drogą elektroniczną na adres .

 

Lista produktów tradycyjnych województwa lubelskiego

Poprzednie edycje programu Miejsce Inspiracji