W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Oficjalny Patron - Kukbuk

Kukbuk o wielowymiarowa platforma obejmująca: magazyn kulturalno-kulinarny wydawany w wersji drukowanej i w postaci aplikacji na urządzenia mobilne, zintegrowane kanały social media, bogatą w autorskie treści stronę internetową www.kukbuk.pl oraz e-sklep. Każde ogniwo platformy stanowi połączenie wysokiej jakości autorskich sesji fotograficznych z ciekawymi artykułami o tematyce związanej z szeroko rozumianą kulturą jedzenia, zjawiskami socjologicznymi, sztuką i dizajnem w świecie kulinariów. Wersja papierowa i mobilna magazynu oprócz sześciu numerów regularnych obejmuje również trzy wydania specjalne: KUKBUK Rodzina, KUKBUK Zima oraz KUKBUK Podróże i Dizajn. Magazyn jest dostępny w ponad 800 punktach sprzedaży w całej Polsce. Przez 4 lata istnienia na rynku KUKBUK zdobył wiele nagród i wyróżnień w prestiżowych konkursach, m.in. brązowe i srebrne miecze KTR oraz nagrody Izby Wydawców Prasy – GrandFront. Dystrybucja odbywa się poprzez wysyłkę bezpośrednią oraz sprzedaż w salonach prasowych: Empik, Inmedio, Relay, Kolporter i Ruch, a także w sklepach dizajnerskich, restauracjach, klubach i salonach spa.

Restauracja 2 PI ER, czyli podmiot, który uzyskał najwięcej punktów przyznanych przez Komisję Programową na etapie kwalifikacji do Programu został wyróżniony atrakcyjną reklamą w ogólnopolskim magazynie KUKBUK. Miejsce Inspiracji, które zaś uzyska najwięcej punktów, w ocenie Komisji Programowej podsumowującej realizację Programu, zostanie nagrodzone artykułem reporterskim w tym prestiżowym magazynie.

Misją KUKBUK-a od samego początku jest promowanie miejsc nietuzinkowych, wyjątkowych. A w związku z tym, że jesteśmy magazynem kulturalno-kulinarnym, to te dwa aspekty są dla nas równie ważne, dlatego z przyjemnością skorzystaliśmy z zaproszenia Urzędu Miasta Lublin do Programu Miejsce Inspiracji. Lublin położony na styku kulturowym i gospodarczym wschodu i zachodu jest miastem wielu kultur, o bogatej tradycji, ciekawej historii i niepowtarzalnym klimacie. To niezwykle ważne, aby istniały miejsca, które podtrzymują to cenne dziedzictwo. – mówiła podczas czerwcowej konferencji prasowej Daria Pawlewska, redaktorka naczelna i wydawczyni magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK.

Lista produktów tradycyjnych województwa lubelskiego

Poprzednie edycje programu Miejsce Inspiracji