W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Karta Turysty

Lubelska Karta Turysty to nowoczesny produkt turystyczny, który ułatwia korzystanie z oferty turystycznej, kulturalnej i gastronomicznej Lublina.  Jest to kolejne rozwiązanie, po atrakcyjnych mapach w gablotach i mobilnej aplikacji - Turystyczny Lublin, powstałe z myślą o zapewnieniu profesjonalnej obsługi turystów w związku z obchodami Wielkiego Jubileuszu 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich. Zachęcamy do zwiedzania Lublina i odkrywania jego bogatej oferty w przystępny i niedrogi sposób.

Do projektu przystąpiło około 40 podmiotów działających w obszarze turystyki (w tym wszystkie lubelskie muzea), rekreacji, gastronomii i kultury w Lublinie. 11 Partnerów dla karty dobowej i 18 Partnerów dla karty trzydniowej oferuje użytkownikom wejścia do ich obiektów bez ponoszenia dodatkowych opłat. W 31 Punktach Partnerskich, m.in. restauracje, hotele, sklepy z pamiątkami, użytkownicy Karty Turysty otrzymają określone zniżki na usługi, produkty, itp. Lista wszystkich partnerów znajduje się na stronie internetowej Lubelskiej Karty Turysty.

Lubelska Karta Turysty dostępna jest w wersji 24h i 72h, w wersji normalnej i ulgowej (studenci, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne) oraz z/bez biletu komunikacji miejskiej. Turyści mają do wyboru osiem pakietów.

 • Karta 24 godzinna z przejazdami komunikacją miejską, cena normalna: 50 zł
 • Karta 24 godzinna z przejazdami komunikacją miejską, cena ulgowa: 34 zł
 • Karta 24 godzinna bez przejazdów komunikacją miejską, cena normalna: 37 zł
 • Karta 24 godzinna bez przejazdów komunikacją miejską, cena ulgowa: 27 zł
 • Karta 72 godzinna z przejazdami komunikacją miejską, cena normalna: 79 zł
 • Karta 72 godzinna z przejazdami komunikacją miejską, cena ulgowa: 53 zł
 • Karta 72 godzinna bez przejazdów komunikacją miejską, cena normalna: 57 zł
 • Karta 72 godzinna bez przejazdów komunikacją miejską, cena ulgowa: 42 zł

Lubelska Karta Turysty to karta zbliżeniowa wielokrotnego użytku, co oznacza, że po wygaśnięciu zakupionego pakietu, w przyszłości będzie można ją ponownie doładować wybranym pakietem.

Punkty sprzedaży Karty Turysty:

 • Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej ul. Jezuicka 1/3, Lublin, tel. +48 81 532 44 12, info@loitik.eu
 • Punkt Informacji Turystycznej w Porcie Lotniczym Lublin ul. Króla Jana III Sobieskiego 1, Świdnik, tel. +48 81 532 44 12
 • Sklep internetowy

Biuro Lubelskiej Karty Turysty: Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej ul. Jezuicka 1/3, Lublin, tel. +48 81 532 44 12, karta@lrot.pl

Lubelska Karta Turysty powstała w ramach zadania zrealizowanego w trybie otwartego konkursu ofert w zakresie turystyki i krajoznawstwa ze środków finansowych Gminy Lublin.