W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Karta Turysty

Lubelska Karta TurystyLubelska Karta Turysty to nowoczesny produkt turystyczny, który ułatwia korzystanie z oferty turystycznej, kulturalnej i gastronomicznej Lublina.  Jest to kolejne rozwiązanie, po atrakcyjnych mapach w gablotach i mobilnej aplikacji - Turystyczny Lublin, powstałe z myślą o zapewnieniu profesjonalnej obsługi turystów w związku z obchodami Wielkiego Jubileuszu 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich. Zachęcamy do zwiedzania Lublina i odkrywania jego bogatej oferty w przystępny i niedrogi sposób.

Do projektu przystąpiło około 40 podmiotów działających w obszarze turystyki (w tym wszystkie lubelskie muzea), rekreacji, gastronomii i kultury w Lublinie. 11 Partnerów dla karty dobowej i 18 Partnerów dla karty trzydniowej oferuje użytkownikom wejścia do ich obiektów bez ponoszenia dodatkowych opłat. W 31 Punktach Partnerskich, m.in. restauracje, hotele, sklepy z pamiątkami, użytkownicy Karty Turysty otrzymają określone zniżki na usługi, produkty, itp. Lista wszystkich partnerów znajduje się na stronie internetowej Lubelskiej Karty Turysty www.lublincard.eu.

Lubelska Karta Turysty dostępna jest w wersji 24h i 72h, w wersji normalnej i ulgowej (studenci, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne) oraz z/bez biletu komunikacji miejskiej. Turyści mają do wyboru osiem pakietów.

Wersja Karty: 24 godzinna 72 godzinna
Przejazdy komunikacją miejską wliczone w cenę: Tak Nie Tak Nie
Normalna 50 zł 37 zł 79 zł 57 zł
Ulgowa 34 zł 27 zł 53 zł 42 zł


Lubelska Karta Turysty to karta zbliżeniowa wielokrotnego użytku, co oznacza, że po wygaśnięciu zakupionego pakietu, w przyszłości będzie można ją ponownie doładować wybranym pakietem.

Punkty sprzedaży Karty Turysty:

  • Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej ul. Jezuicka 1/3, Lublin, tel. +48 81 532 44 12, info@loitik.eu
  • Punkt Informacji Turystycznej w Porcie Lotniczym Lublin ul. Króla Jana III Sobieskiego 1, Świdnik, tel. +48 81 532 44 12
  • Sklep internetowy

Biuro Lubelskiej Karty Turysty: Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej ul. Jezuicka 1/3, Lublin, tel. +48 81 532 44 12, karta@lrot.pl

Lubelska Karta Turysty powstała w ramach zadania zrealizowanego w trybie otwartego konkursu ofert w zakresie turystyki i krajoznawstwa ze środków finansowych Gminy Lublin.