W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Apartament Konopnicka 5/6
Nazwa własna: Apartament Konopnicka 5/6
Adres: ul. Konopnicka 5/6
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-022
Telefon: 517 322 490
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Stare Miasto
Liczba miejsc: 2
Miejsca noclegowe: 2
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Apartament Konopnicka 5/6 został wpisany pod numerem 147 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Obiekt Apartament Konopnicka 5/6 w Lublinie jest usytuowany 700 metrów od ulicy Krakowskie Przedmieście, 1,1 km od pałacu Czartoryskich i pałacu Sobieskich, 2,1 km od centrum wystawowego Targi Lublin oraz 9 km od Jeziora Zemborzyckiego. Oferuje on zakwaterowanie z bezpłatnym WiFi.

W apartamencie znajduje się 1 sypialnia, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, w pełni wyposażona kuchnia ze zmywarką do naczyń i kuchenką mikrofalową oraz 1 łazienka z pralką i bidetem.

W pobliżu obiektu znajdują się liczne atrakcje, takie jak plac Łokietka, galeria sztuki Biała i centrum handlowe Lublin Plaza. Odległość od najbliższego lotniska – portu lotniczego Lublin – wynosi 14 km. Za dodatkową opłatą obiekt zapewnia transfer lotniskowy.