W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Apartamenty Lublin - Świętoduska 8

Apartamenty Lublin - Świętoduska 8
Nazwa własna: Apartamenty Lublin - Świętoduska 8
Adres: ul. Świętoduska 8/2
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-022
Telefon: 722 179 035
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Śródmieście
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Apartamenty Lublin Świętoduska 8 -  został wpisany pod numerem 26 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Apartamenty przy ulicy Świętoduskiej 8 znajdują się w dziewiętnastowiecznej kamienicy przy Starym Mieście, kilka kroków od Krakowskiego Przedmieścia, znajdującego się w samym centrum Lublina. To tylko 2 minuty piechotą od głównego deptaka i Starego Miasta. Goście mają zapewniony bardzo dobry dojazd i możliwość zaparkowania pojazdu.  Apartamenty są w pełni umeblowane i stanowią doskonały wybór dla osób pragnących odwiedzić Lublin turystycznie lub służbowych.
Obiekt oferuje 4 pokoje dla łącznie 6 osób. W kuchni do dyspozycji gości jest lodówka, kuchenka, talerze i sztućce, elektryczny czajnik bezprzewodowy oraz papierowe ręczniki. Łazienka wyposażona jest w prysznic, umywalkę i ręczniki, a dodatkowo można skorzystać z telewizora, żelazka czy internetu.

Serdecznie zapraszamy!