W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Best Urban Rooms by Apartamenty Lubelskie nr 1

Best Urban Rooms by Apartamenty Lubelskie nr 1
Nazwa własna: Best Urban Rooms by Apartamenty Lubelskie nr 1
Adres: ul. Narutowicza 52/1
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-016
Telefon: 500 815 400
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Śródmieście
Liczba miejsc: 2
Miejsca noclegowe: 2
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Best Urban Rooms by Apartamenty Lubelskie nr 1 został wpisany pod numerem 167 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Obiekt BEST URBAN ROOMS by Apartamenty Lubelskie parking free jest usytuowany w Lublinie, w pobliżu ulicy Krakowskie Przedmieście oraz pałacu Czartoryskich. Na miejscu Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi oraz prywatnego parkingu.

Pokoje są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i obejmują łazienkę z prysznicem oraz suszarką do włosów. Mieści się w nich aneks kuchenny z lodówką i płytą kuchenną.

W pobliżu obiektu są zlokalizowane Targi Lublin, pałac Sobieskich oraz plac Łokietka. Odległość od lotniska Lublin-Świdnik wynosi 9 km.