W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Easy Rent Apartments - ARTE
Nazwa własna: Easy Rent Apartments - ARTE
Adres: ul. Chopina 7/33 20-026
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-026
Telefon: 509 977 455
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Śródmieście
Liczba miejsc: 2
Miejsca noclegowe: 2
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Easy Rent Apartments - ARTE został wpisany pod numerem 187 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Mają państwo do dyspozycji jedno duże, dwuosobowe łóżko, pojemną szafę i biurko, komodę i TV. W kuchni znajdziecie niezbędne naczynia, sztućce, ekspres do kawy, pralkę i lodówkę.
Dostęp dla gości W naszym obiekcie mają Państwo bezpłatny dostęp do TV i internetu. Na wyposażeniu znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty AGD i RTV, czystą pościel i ręczniki.

Mieszkanie znajduje się w kamienicy, wejście do klatki schodowej jest za zamkniętą bramą wjazdową. Budynek z zewnątrz jest monitorowany. To wszystko dla Państwa spokoju i bezpieczeństwa. Liczba miejsc noclegowych: 2, powierzchnia: 41,00 m2, 1 sypialnia i 1 łóżko podwójne.