W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Easy Rent Apartments - COZY
Nazwa własna: Easy Rent Apartments - COZY
Adres: ul. Szewska 7/13
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-086
Telefon: 509 977 455
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Śródmieście
Liczba miejsc: 4
Miejsca noclegowe: 4
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Easy Rent Apartments – COZY został wpisany pod numerem 185 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Easy Rent Apartments – COZY to niebanalne miejsce, o niebanalnym wystroju w samym sercu miasta. Apartament składa się z sypialni wyposażonej w duże małżeńskie łóżko, dużą szafą, przeszklonymi drzwiami z wyjściem na przestronny taras i salonu, w którym jest do Waszej dyspozycji duży TV i duża wygodna (rozkładana) sofa. Aneksu kuchennego i strefy jadalnej. Apartament jest położony w samym sercu miasta, 100 m od zawsze tętniącego życiem Starego Miasta, 100 m od deptaka, 200 m od placu litewskiego, 300 m od Zamku. Klimatyczne wnętrze z dużym tarasem umili Państwu pobyt w naszym mieście.

Liczba miejsc noclegowych: 4, powierzchnia: 45,00 m2, 1 sypialnia i 1 duże łóżko podwójne oraz 1 sofa rozkładana (Sofa Bed).