W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Easy Rent Apartments - DESIRE

Easy Rent Apartments - DESIRE
Nazwa własna: Easy Rent Apartments - DESIRE
Adres: ul. Czechowska 3/8
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-072
Telefon: 509 977 455
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Śródmieście
Liczba miejsc: 4
Miejsca noclegowe: 4
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Easy Rent Apartments - DESIRE został wpisany pod numerem 189 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Apartament Desire zauroczy Państwa nowoczesnym desingiem. Starannie dobrane dodatki i wyposażenie sprawią, że poczujecie się jak w domu. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w wysokiej klasy sprzęt RTV i AGD z bezpłatnym dostępem do TV i internetu. Liczba miejsc noclegowych: 4, Powierzchnia: 52,00 m2, 1 sypialnia, 1 duże łóżko podwójne, 1 sofa rozkładana (Sofa Bed).
Mieszkanie znajduję się w ścisłym centrum miasta przy spokojnej ulicy co pozwoli Gościom w spokoju wypocząć. W odległości 200 m znajdują się Krakowskie Przedmieście i Plac Litewski.