W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Easy Rent Apartments - SKY
Nazwa własna: Easy Rent Apartments - SKY
Adres: ul. Pana Balcera 6/150
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-631
Telefon: 509 977 455
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Pozostałe dzielnice
Liczba miejsc: 3
Miejsca noclegowe: 3
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Easy Rent Apartments – SKY został wpisany pod numerem 184 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Liczba miejsc: 3, Powierzchnia: 45,00 m2, 1 sypialnia i 1 łóżko podwójne oraz 1 sofa rozkładana jednoosobowa (Sofa Bed)

Apartament SKY położony jest w biznesowym sercu Lublina w najbardziej prestiżowym i rozpoznawalnym budynku w mieście. Położony na 16 piętrze z oknami wychodzącymi na panoramę miasta. Nowoczesny wystrój i przemyślane dodatki sprawią, że każdy będzie czuł się tu dobrze. Do dyspozycji mieszkańców jest bezpłatna siłownia i portiernia. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca w parkingu podziemnym. W wolnej chwili Goście mogą odprężyć się na tarasie. W obiekcie EASY RENT Apartments - SKY można wypożyczyć rower. Odległość obiektu EASY RENT Apartments - SKY od lotniska w Lublinie wynosi 16 km.