W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Goldenapartments Krakowskie Przedmieście 30

Goldenapartments Krakowskie Przedmieście 30
Nazwa własna: Goldenapartments Krakowskie Przedmieście 30
Adres: ul. Krakowskie Przedmieście 30/22a
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-002
Telefon: 601 659 482
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Śródmieście
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Golden Apartments Krakowskie Przedmieście 30 został wpisany pod numerem 106 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Golden Apartments Krakowskie Przedmieście 30 znajduje się w samym centrum Lublina. W luksusowym apartamencie mieści się sypialnia, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, wyposażona kuchnia z lodówką i płytą kuchenną oraz łazienka z prysznicem. Na miejscu działa restauracja. Jest to idealne miejsce dla Gości odwiedzających Lublin w celach turystycznych, jak i biznesowych. Lokalizacja przy samym deptaku, z którego w ciągu kilku minut można przespacerować na Stare Miasto pozwoli poznać cudowny klimat naszego miasta, liczne restauracje z ogródkami zachęcają do odpoczynku. Odległość od lotniska w Lublinie wynosi 14 km. Za dodatkową opłatą organizowany jest transfer lotniskowy.