W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Hostel Orla
Nazwa własna: Hostel Orla
Adres: ul. Orla 6
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-400
Adres www: www.hostelorla.pl
Telefon: 883 993 999
Email:
Typ obiektu: Hostele
Dzielnica: Śródmieście
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Tak
Strefa SPA: Nie

Obiekt Hostel Orla został wpisany pod numerem 63 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Hostel Orla to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych obiektów tego typu w Lublinie. Oferuje pokoje dwuosobowe, czteroosobowe oraz pojedyncze miejsca w pokojach wieloosobowych. W pokojach wieloosobowych dodatkowym atutem są zamykane na klucz schowki znajdujące się pod każdym łóżkiem, w których bez problemu i bezpiecznie można przechować wszystkie bagaże. Budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta - 500 metrów od Placu Litewskiego oraz dziesięć minut piechotą od Starego Miasta. W pobliżu znajduje się wiele innych atrakcji Lublina, takich jak: Centrum Kultury, Miasteczko Akademickie, Ogród Saski, Krakowskie Przedmieście oraz liczne zabytki.

Dodatkowe udogodnienia:

  • darmowy dostęp do Internetu (WiFi)
  • darmowa kawa i herbata
  • informatory turystyczne oraz kulturalne
  • zamykane schowki na bagaż (w pokojach wieloosobowych)