W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Antyhotel Na Olejnej 10/7
Nazwa własna: Antyhotel Na Olejnej 10/7
Adres: ul. Olejna 10/7
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-114
Telefon: 693 937 393 ; 605 602 567
Email:
Typ obiektu: Pokoje gościnne
Dzielnica: Stare Miasto
Liczba miejsc: 3
Miejsca noclegowe: 3
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt  Antyhotel Na Olejnej 10/7 został wpisany pod numerem 145 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Początek historii kamienicy Olejna 10 sięga 1608 roku, kiedy to decyzją Rady Miejskiej, Sebastianowi Kaykowi została sprzedana działka w pobliżu Furty Olejnej z przeznaczeniem pod zabudowę drewniano-murowaną. Powstała tam, przytulona do XIII-wiecznych murów obronnych Starego Miasta, niewielka kamienica, w której mieści się Anty-Hotel NA OLEJNEJ. Powstał on z potrzeby chwili, nadwyżki znajomych i otwartości na innych. Niewiele ma wspólnego z tradycyjnym hotelem, dlatego dostał przydomek "anty", który jednocześnie podkreśla jego i staromiejski, i domowy klimat. Tworzy możliwość kameralnego i niedrogiego noclegu w sercu Starego Miasta. Jego nietuzinkowy charakter sprawił, że stanowi stałą bazę noclegową dla artystów współpracujących z lubelskim środowiskiem kulturalno-artystycznym. Grube mury kamienicy tworzą niepowtarzalny klimat i naturalną klimatyzację. Zapewniają ciszę, komfort, świetny sen i niezapomniane wrażenia. Położenie kamienicy na terenie Starego Miasta pozwala na zwiedzanie Lublina bez używania środków komunikacji miejskiej. W obiekcie jest lodówka i dostęp do internetu poprzez WiFi.