W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Apartament Majowy
Nazwa własna: Apartament Majowy
Adres: ul. 3-go Maja 7/42
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-078
Telefon: 514 558 388
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Śródmieście
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Tak
Strefa SPA: Nie

Obiekt Apartament Majowy został wpisany pod numerem 91 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Apartament Majowy to obiekt wakacyjny i z tego względu rezerwacje obejmują okres lipiec-wrzesień. Komfortowy, w pełni wyposażony, nowoczesny apartament położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Lublina, zaledwie 200 m od Placu Litewskiego w apartamentowcu o wysokim standardzie "Kamienica pod 7". W obiekcie pozbawionym barier architektonicznych jest monitoring i ochrona na recepcji 24 h/dobę. Dla zmotoryzowanych zapewniamy bezpłatnie miejsce postojowe w garażu podziemnym. Wnętrze jest umeblowane, kuchnia w pełni wyposażona, zapewniamy też ręczniki, pościel, TV i internet.