W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Apartament Rynek 5/11C
Nazwa własna: Apartament Rynek 5/11C
Adres: ul. Rynek 5/11C
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-111
Telefon: 517 322 490
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Stare Miasto
Liczba miejsc: 3
Miejsca noclegowe: 3
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Apartament Rynek 5/11C został wpisany pod numerem 149 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Obiekt Apartament Rynek 5/11C, Lublin zlokalizowany jest w Lublinie, 800 metrów od pałacu Sobieskich oraz 1,1 km od Krakowskiego Przedmieścia. Podczas pobytu Goście mogą wybrać się na pieszą wycieczkę. Od pałacu Czartoryskich dzieli apartament 700 metrów. Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi. Personel zawsze chętnie służy im pomocą.

W apartamencie znajduje się 1 sypialnia, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, w pełni wyposażona kuchnia z lodówką i płytą kuchenną oraz łazienka z prysznicem.

Do pobliskich atrakcji należy plac Łokietka, Podziemna Trasa Turystyczna oraz Rynek. Odległość od lotniska w Lublinie wynosi 12 km. Za dodatkową opłatą obiekt zapewnia transfer lotniskowy.