W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Apartament Sky Apt.
Nazwa własna: Apartament Sky Apt.
Adres: ul. Szeligowskiego 8/86
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-883
Telefon: 533 414 058
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Pozostałe dzielnice
Liczba miejsc: 4
Miejsca noclegowe: 4
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Tak
Strefa SPA: Nie

Obiekt Apartament Sky Apt. został wpisany pod numerem 140 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Apartament Sky Apt. położony jest w Lublinie, 1,7 km od ulicy Krakowskie Przedmieście, 1,8 km od pałacu Czartoryskich i 2,8 km od pałacu Sobieskich. Od Międzynarodowych Targów Lubelskich obiekt oddalony jest o 4,1 km. Ten klimatyzowany apartament z widokiem na miasto dysponuje balkonem i zapewnia bezpłatne WiFi.

Wyposażenie kuchni obejmuje zmywarkę, lodówkę i piekarnik, a w salonie znajduje się część wypoczynkowa oraz jadalnia. Do dyspozycji Gości są też 2 sypialnie, 2 łazienki z bidetem i prysznicem, jak również odtwarzacz Blu-ray.

Personel całodobowej recepcji posługuje się językiem polskim, angielskim oraz hiszpańskim i chętnie udziela informacji na temat okolicy. Na miejscu dostępny jest taras.

Apartament Sky Apt. znajduje się 2,1 km od placu Łokietka oraz 11 km od Jeziora Zemborzyckiego i lotniska Lublin-Świdnik.