W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Apartament Parion
Nazwa własna: Apartament Parion
Adres: ul. Nowy Świat 5K/15
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-418
Telefon: 793 437 537
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Pozostałe dzielnice
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł

Obiekt Apartament Parion został wpisany pod numerem 116 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Apartament Parion znajduje się w Lublinie, 2,2 km od Międzynarodowych Targów Lubelskich, 2,6 km od pałacu Sobieskich i 3,2 km od ulicy Krakowskie Przedmieście. Jest to apartament z balkonem, bezpłatnym WiFi oraz bezpłatnym prywatnym parkingiem. Apartament jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością narządów ruchu i został wyposażony w platformę umożliwiającą dotarcie do obiektu. Oferta dla Gości obejmuje 3 sypialnie, kuchnię z kuchenką mikrofalową i lodówką oraz łazienkę z prysznicem. Znajduje się w nim także pralka i telewizor z płaskim ekranem.