W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
LubHotel
Adres: ul. Krańcowa 107A
Kod pocztowy: 20-338 Lublin
Adres www: www.lubhotel.pl
Telefon: 81 4779500
Email:
Typ obiektu: Hotele, Hotel***
Dzielnica: Pozostałe dzielnice
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 200-300 zł
Bezpłatny parking: Tak

Niepowtarzalny charakter, doskonała lokalizacja i wysoki komfort. Lubhotel to miejsce idealne na wypoczynek i przystosowane do wymagań nowoczesnego biznesu. Do dyspozycji gości mamy 56 klimatyzowanych pokoi. Dzięki doskonałej lokalizacji szybko można dostać się do centrum miasta, a transport z lotniska zajmuje maksymalnie kwadrans. Bezpłatny, podziemny parking i pyszne śniadania, to coś co nas wyróżnia.

Lubhotel to lubelskie smaki. Nasza klimatyczna restauracja oferuje potrawy bazujące na lokalnych produktach, przygotowywane przez najwyższej klasy specjalistów.

Przestronne pokoje zaprojektowane z dbałością o szczegóły to wizytówka naszego hotelu. Urokliwe zdjęcia Starego Miasta nadają niepowtarzalny charakter naszym wnętrzom. Do dyspozycji gości mamy 56 doskonale wyposażonych pokoi, które oferują ponad 112 komfortowych miejsc noclegowych.

Lubhotel to miejsce stworzone z myślą o potrzebach biznesu. Nasze pojemne i dobrze wyposażone sale konferencyjne umożliwiają organizację różnego rodzaju konferencji i spotkań biznesowych. Po godzinach można natomiast zrelaksować się przy barze. Dla bardziej wymagających oferujemy możliwość skorzystania z pobliskiego kompleksu rekreacyjnego.