W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Szewska 7/11 Street by Apartamenty Lubelskie

Szewska 7/11 Street by Apartamenty Lubelskie
Nazwa własna: Szewska 7/11 Street by Apartamenty Lubelskie
Adres: ul. Szewska 7/11
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-086
Telefon: 500 815 400
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Śródmieście
Liczba miejsc: 4
Miejsca noclegowe: 4
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Szewska 7/11 Street by Apartamenty Lubelskie został wpisany pod numerem 174 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Obiekt Apartamenty Szewska 7 STREET by Apartamenty Lubelskie położony jest w Lublinie, w pobliżu pałacu Czartoryskich i Krakowskiego Przedmieścia. Oferuje on bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking.

Apartamenty obejmują kuchnię ze zmywarką do naczyń i lodówką oraz część wypoczynkową z sofą. Znajduje się w nich również telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, sprzęt do prasowania oraz szafa. Do dyspozycji Gości jest też w pełni wyposażona łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

Doskonałym miejscem na relaks jest taras.

Obiekt usytuowany jest nieopodal pałacu Sobieskich, Placu Łokietka oraz kościoła Karmelitów Bosych. Najbliższym lotniskiem jest port lotniczy Lublin, położony w odległości 9 km od obiektu.