W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Szewska 7/36 Street by Apartamenty Lubelskie

Szewska 7/36 Street by Apartamenty Lubelskie
Nazwa własna: Szewska 7/36 Street by Apartamenty Lubelskie
Adres: ul. Szewska 7/36
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-086
Telefon: 500 815 401
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Śródmieście
Liczba miejsc: 4
Miejsca noclegowe: 4
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Szewska 7/36 Street by Apartamenty Lubelskie został wpisany pod numerem 181 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Apartamenty Szewska 7 STREET by Apartamenty Lubelskie położone są w Lublinie, w pobliżu pałacu Czartoryskich i Krakowskiego Przedmieścia.

Apartamenty obejmują kuchnię ze zmywarką do naczyń i lodówką oraz część wypoczynkową z sofą. Znajduje się w nich również telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, sprzęt do prasowania oraz szafa. Do dyspozycji Gości jest też w pełni wyposażona łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Zapewnione jest bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Doskonałym miejscem na relaks jest taras.

Obiekt usytuowany jest nieopodal pałacu Sobieskich, Placu Łokietka oraz kościoła Karmelitów Bosych. Najbliższym lotniskiem jest port lotniczy Lublin, położony w odległości 9 km od obiektu.