W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Trybunalska pokoje
Nazwa własna: Trybunalska pokoje
Adres: ul. Rynek 4
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-112
Telefon: 81 532 40 65
Email:
Typ obiektu: Obiekty restauracyjno-noclegowe
Dzielnica: Stare Miasto
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 200-300 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt restauracyjno-noclegowy Trybunalska został wpisany pod numerem 62 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Komfortowe pokoje urządzone w stylu industrialnym, ulokowane na 2 ostatnich kondygnacjach kamienicy. Wyróżnia je doskonała lokalizacja w centrum Rynku Starego Miasta w Lublinie, dzięki czemu można odczuć niesamowity klimat miasta. Część pokoi posiada fantastyczny widok na Rynek, Trybunał i rozświetloną w nocy Wieżę Trynitarską. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, bezprzewodowy i darmowy internet Wi-Fi, telewizję oraz łazienki o wysokim standardzie. Na gości hotelowych czeka śniadania na bazie pieczywa z własnej piekarni i kawy, zaparzonej przez doświadczonych baristów.Obiekt oferuje pokoje jednoosobowe i dwuosobowe z możliwością dwóch dostawek. Istnieje możliwość zarezerwowania parkingu oddalonego o 200 metrów w cenie 20 zł za dobą. Skorzystanie z parkingu jest także możliwe bez rezerwacji na pobliskich ulicach otaczających Stare Miasto za 30 zł za dobę (w soboty, niedziele i święta - gratis).