W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Visit Lublin Apartments Górna 4

Visit Lublin Apartments Górna 4
Nazwa własna: Visit Lublin Apartments Górna 4
Adres: ul. Górna 4/3
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-005
Telefon: 579 052 783
Email:
Typ obiektu: Apartamenty
Dzielnica: Śródmieście
Cena za nocleg dla 2-óch osób: 100-200 zł
Bezpłatny parking: Nie
Strefa SPA: Nie

Obiekt Apartamenty Visit Lublin Apartments Górna został wpisany pod numerem 90 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Apartamenty Visit Lublin Apartments Górna znajdują się w pobliżu Starego Miasta, Arena Lublin, Targów Lublin oraz głównych restauracji, klubów i atrakcji. Wygodne pojedyncze łóżka sprawiają, że apartamenty są idealne dla par jak również rodzin oraz podczas wyjazdów służbowych. Zapewniamy wszystkie niezbędne rzeczy takie jak ręczniki, szampon, żelazko, suszarkę do włosów, talerze i szklanki, itp. Dla większych grup istnieje możliwość zarezerwowania dwóch apartamentów (oba apartamenty są lustrzanym odbiciem siebie i mieszczą się ściana w ścianę). W ten sposób, grupy do 8 osób mogą mieszkać razem.