W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Willa Urocza
Nazwa własna: Willa Urocza
Adres: ul. Urocza 5
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-825
Telefon: 602 711 655
Email:
Typ obiektu: Wille i zajazdy
Dzielnica: Pozostałe dzielnice
Liczba miejsc: 27
Miejsca noclegowe: 27
Cena za nocleg dla 2-óch osób: poniżej 100 zł
Bezpłatny parking: Tak
Strefa SPA: Nie

Obiekt  Willa Urocza został wpisany pod numerem 146 do Ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Lublin.

Obiekt Willa Urocza położony jest w Lublinie, 4,1 km od Krakowskiego Przedmieścia. Na miejscu dostępne są bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Zarówno od pałacu Czartoryskich, jak i od pałacu Sobieskich Gości dzielić będzie około 5 km. Na miejscu do dyspozycji Gości jest wspólna kuchnia. Personel chętnie organizuje wycieczki. Wszystkie pokoje mieszczą łazienkę.

Centrum targowo-wystawiennicze Targi Lublin S.A. znajduje się w odległości 6 km. Od Zalewu Zemborzyckiego obiekt oddalony jest o 13 km, a od placu Łokietka – o 5 km. Międzynarodowe lotnisko Lublin znajduje się w odległości 16 km.