W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Joanna Wawiórka-Kamieniecka
Imie: Joanna
Nazwisko: Wawiórka-Kamieniecka
Płeć: kobieta
Profesja: instruktorka teatralna

W Warsztatach Kultury jest koordynatorem Nocy Kultury, pracuje również przy projektach Magiczna Latarnia i Małe Inne Brzmienia.

Absolwentka kierunków animator i menedżer kultury na UMCS w Lublinie oraz animacji kultury na UJ w Krakowie. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w praktycznej i teoretycznej animacji sektora kultury. Dotychczas związana zawodowo z Galerią Białą, Młodzieżowym Domem Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, Biblio i Puławskim Ośrodkiem Kultury „Dom Chemika”.

Angażuje się w działania interdyscyplinarne, w których przenikają się role twórcy i odbiorcy kultury, gdzie dominują aspekty społeczne i integracyjne. Opiekuje się projektami, które wpływają na ludzi, ich życie i postrzeganie miasta. Wykorzystuje kulturę jako impuls do zmian, sposób na kreowanie sytuacji w najbliższym otoczeniu.

 

Wydarzenia (1)

28-05-2008 18:30

Aktualności (1)

19.02.201802:45
Artysto, więcej światła! Zaproponuj świetlną instalację artystyczną, która stanie się jedną z atrakcji lubelskiej Nocy Kultury – 2/3 czerwca 2018! Warsztaty Kultury, organizator festiwalu, ponownie rzucają wyzwanie osobom kreatywnym. Rusza otwarty nabór projektów wizualnych.
Więcej