W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Rafał Sadownik
Imie: Rafał
Nazwisko: Sadownik
Płeć: mężczyzna
Profesja: menedżer kultury

Twórca, koordynator, dyrektor artystyczny projektów: Carnaval Sztukmistrzów, Festiwal Sztukmistrzów, Urban Highline, Akademia Sztukmistrzów, Festiwal Gier i Zabaw Tradycyjnych. Magister Filozofii, inżynier Architektury i Urbanistyki, absolwent Europeistyki, Kulturoznawstwa, instruktor Lekkiej Atletyki. Stypendysta w Dziedzinie Kultury i Twórczości Artystycznej Marszałka Województwa Lubelskiego. Jeden z założycieli kuglarskiej grupy Sztukmistrze, autor sukcesu Lublina w staraniach o tytuł organizatora European Juggling Convention w 2012 roku. Założył i prowadził Pracownię Sztuk Fizycznych. Wiceprezes Stowarzyszenia SZTUCZNE.

Aktor kilku teatrów: Eventual, Blagaistyczny, Provisorium i Kompania Teatr, Improteatr. Członek zespołu Kultura 2020 przygotowującego aplikację finałową Lublina w konkursie ESK 2016 (zespół „kultura szeroka”). Od czasów studiów zgłębia tematykę gier i zabaw, także tradycyjnych. W 2015 wyróżniony w konkursie na Top Menedżera województwa Lubelskiego.

 

Aktualności (2)

26.07.202010:10
Zapraszamy na jedenastą, absolutnie wyjątkową, jak cały rok 2020, edycję Carnavalu Sztukmistrzów, w której główną rolę odegrają polskie premierowe spektakle cyrkowe. Festiwal pod nazwą „Incydent Polski” odbędzie w terminie 17-20 września na kilku scenach plenerowych.
Więcej
13.11.201510:10
Kurier Lubelski zaprasza do udziału w plebiscycie Top Menadżer 2015. Wśród nominowanych do tytułu są także przedstawiciele kultury: Rafał Sadownik, dyrektor artystyczny Carnavalu Sztukmistrzów oraz Janusz Opryński, dyrektor artystyczno-programowy CK.
Więcej