W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF 3 miejsce w konkursie "Kadry z Polski"

26.10.201809:13

Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin zajął 3 miejsce w drugiej edycji organizowanego przez redakcję WaszaTurystyka.pl konkursu „Kadry z Polski”, w którym wyłoniono najlepsze turystyczne spoty promocyjne. Nagrody wręczono podczas IV Forum Promocji Turystycznej, które odbyło się 24 października w Warszawie.

Celem konkursu jest wspieranie inicjatyw promocyjnych, które wyróżniają się jakością techniczną, zachęcają do odwiedzenia danego miejsca czy regionu, mają atrakcyjną formę i klarowną treść. W ocenie brano pod uwagę pomysłowość, innowacyjność oraz jakość przekazywanych treści.

Nagrodzonym filmem jest spot promocyjny tegorocznego Sezonu Lublin. Film można zobaczyć na kanale Miasta Lublin na Youtube. Nagrodę odebrała Pani Iwona Haponiuk, z-ca dyrektora Wydziału Sportu i Turystyki.

Więcej na temat konkursu można dowiedzieć się na stronie portalu Wasza Turystyka.pl.