W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Aplikacja "Turystyczny Lublin" w konkursie na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2022"

Aplikacja "Turystyczny Lublin" w konkursie na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2022"
09.09.202211:15

Aplikacja "Turystyczny Lublin", z którą możliwe jest zwiedzanie nieistniejących zabytków Lublina, bierze udział w konkursie na "Najlepszy produkt turystyczny Województwa Lubelskiego 2022". Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony wydarzenia na Facebooku.

Aplikacja "Turystyczny Lublin" to nowość wśród lubelskich produktów turystycznych. Dzięki zastosowaniu technologii rozszerzonej rzeczywistości umożliwia zwiedzanie nieistniejących zabytków Lublina - kościół farny i wieżę ciśnień. Oba obiekty można podziwiać w ich rzeczywistych rozmiarach i dokładnie w miejscach, w których niegdyś się znajdowały. Dodatkowo możliwe jest zwiedzanie fary w środku!

Teraz aplikacja bierze udział w konkursie Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i Polskiej Organizacji Turystycznej. Będzie oceniana przez Kapitułę Konkursu, a także Internautów. Głosowanie odbywa się poprzez polubienie zdjęcia produktu na stronie wydarzenia Konkurs internetowy na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2022". Głosowanie Internautów trwa do 15 września 2022 r. do godz.15.00.