W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Gra planszowa o Lublinie

26.11.201808:12

Fundacja Animatorów i Twórców Kultury TRACH zaprasza w najbliższy czwartek o godzinie 11.00 do Sali Kinowej w Centrum Spotkania Kultur na premierę gry planszowej HISTORIA LUBLINA!

Historia Lublina to gra karciana dla całej rodziny, dzięki której kreatywnie spędzicie czas i poznacie dzieje jednego z najważniejszych polskich miast – Lublina. Podczas rozgrywki zadaniem graczy będzie układanie kart wydarzeń w kolejności chronologicznej – gracz, który zrobi to najlepiej, wygra!

Gra jest świetnym narzędziem do integracji, zabawy i edukacji. Można ją wykorzystać w domu, w szkole, na wycieczce czy na spotkaniu ze znajomymi. Proste zasady i wiele zróżnicowanych kart wydarzeń zagwarantują Wam zabawę na niejeden wieczór.

Wśród uczestników eventu zostanie rozlosowanych kilka egzemplarzy gry. Tytuł zostanie przekazany także szkołom z terenu Lublina nieodpłatnie jako nowoczesne narzędzie edukacji nieformalnej.

Więcej informacji na: www.fundacjatrach.org/gry-planszowe-o-lublinie