W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs walentynkowy "Zakochany Lublin"

Konkurs walentynkowy "Zakochany Lublin"
29.01.202409:45

Zachęcamy do udziału w konkursie na Facebooku, w którym do wygrania jest kolacja dla dwojga w Miejscu Inspiracji - Wytrawnym Bistro!

Konkurs rusza 1 lutego 2024 r., a odpowiedzi można dodawać pod postem konkursowym na profilu Miasto Lublin do 4 lutego 2024 r. do końca dnia. Zadaniem jest dodanie w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcia miejsca w ogólnodostępnej przestrzeni miasta Lublin, idealnego na romantyczny, walentynkowy spacer wraz z kreatywnym wyjaśnieniem, dlaczego wybraliście akurat to miejsce. Uwaga! Można podać tylko jedno takie miejsce wraz z opisem (jeden komentarz konkursowy).

Nagrodą w konkursie jest voucher na 3-daniową kolację walentynkową dla 2 osób w Miejscu Inspiracji Wytrawny Bistro, do zrealizowania w dniach 14-18 lutego 2024 r.

MENU SPECJALNE

PRZYSTAWKA
Żur a’la Wytrawny mięsny lub wegetariański
podany z pierogiem z farszem z białej kiełbasy
lub warzywnym oraz chipsem ziemniaczanym

DANIE GŁÓWNE
Pierś z kurczaka faszerowana wędzonym serem regionalnym
z suszonymi pomidorami, prosciutto, warzywami grilowanymi i sosem szafranowo – czosnkowym
lub
Dekonstruowany pieróg biłgorajski a’la Wytrawny

DESER
Mini Pavlova

NAPOJE: 2 kieliszki wina (lub napoju bezalkoholowego), nielimitowana woda z owocami i miętą

Zwycięzca zostanie ogłoszony i wymieniony w komentarzu pod postem konkursowym 6 lutego 2024 r. z prośbą o kontakt w prywatnej wiadomości.

Ważne:

  • dania wymienione w menu specjalnym nie podlegają wymianie na inne pozycje ze stałego menu restauracji,
  • voucher obejmuje jedynie pozycje ujęte w menu specjalnym - zamówienie dodatkowych pozycji z menu stałego powoduje otwarcie prywatnego rachunku,
  • vouchera nie można wymienić na środki pieniężne.

Regulamin konkursu znajduje się poniżej.

Pliki do pobrania