W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Lublin na wielkanocny weekend 19-21 kwietnia

19.04.201908:48

Proponujemy Wam oderwanie się od świątecznej krzątaniny i miłe spędzenie czasu poza domem!

Wielki Piątek, Wielka Sobota, Niedziela Wielkanocna

Filia nr 35 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na “Silentium” - wystawę fotografii Ewy Brodziak. Autorka zaprasza do wyciszenia i zadumy w ciszy nad życiem przed Świętami Wielkanocnymi.

Piękno Panie zaprasza na wystawę “Proces” Katarzyny Rymarz i Alejandro Magaña Avina, będącą wynikiem eksperymentu w obszarze mediów społecznościowych, która pokazuje, jak ważne jest komunikowanie na różnych płaszczyznach i jak wielka jest tęsknota człowieka za trwałymi, autentycznymi relacjami z żywym człowiekiem. Skłania do refleksji nad tym, co tak naprawdę pozostawiamy po sobie w Internecie i na ile mamy dystans do tego, co robimy w sieci. Przypomina, że nowoczesne formy komunikacji, mogą prowadzić do utraty więzi i ucieczki w samotność.

Jak w każdy czwartek i piątek miesiąca, macie możliwość odwiedzić Warsztat Fotograficzny w Zaułku Hartwigów, poznaj tajemnice szlachetnych technik fotografii i zobaczyć, jak wyglądała praca fotografika 100 lat temu.

Lubartowska77 zaprasza na Świąteczny Jarmark Lubelski. Świąteczny Festiwal Produktu Regionalnego "Lubelskie na Święta" to lokalni producenci, rękodzielnicy, muzyka na żywo i wspólne przedwielkanocne radosne oczekiwanie.

W Wielki Piątek po Liturgii Męki Pańskiej zapraszamy do kościoła św. Ducha do wspólnego zaśpiewania tradycyjnych pieśni Wielkiego Postu "po dawnemu" - na stare, ludowe melodie praktykowane dawniej w parafiach zachodniego Roztocza, zaczerpnięte od wiejskich śpiewaczek z okolic Goraja.

Let Me Out zaprasza na Rodzinne Niedziele. W każdą niedzielę grupy składające się wyłącznie z członków jednej rodziny i z dwóch lub trzech różnych pokoleń dostają odpowiednio 20 lub 30 zł zniżki. Tak jest również i w Niedzielę Wielkanocną!

Złap balans zaprasza na regularne koncerty terapeutyczne! W każdy piątek o godzinie 20:00 można przez nieco ponad godzinę zatapiać się w dźwiękach terapeutycznych mis, gongu i innych wspaniałych instrumentów.

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Wielkiej Nocy!
 -  życzy Dyrekcja i Pracownicy Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin

Aplikacja Turystyczny Lublin

Zachęcamy do pobrania aplikacji Turystyczny Lublin, w której znajdziecie nie tylko powyższe wydarzenia, ale także wiele ciekawych propozycji umożliwiających atrakcyjne spędzenie czasu w naszym mieście.