W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Lublin zachwyca! - konkurs fotograficzny

14.11.201815:20

Lublin zachwyca! Poprzez architekturę, tajemnicze zaułki, unikalne wydarzenia i piękne widoki. Opowiada historie niezwykłych losów miasta, tego co było i trwa dalej. Pokażmy to podczas kolejnej edycji konkursu fotograficznego #Lublintravel, wspólnie tworząc wspaniałą galerię zdjęć miasta.

Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną należy:

1. wstawić zdjęcie na profil Facebook „Informacja turystyczna w Lublinie” wraz z tytułem, oraz hasztagiem #lublintravel.

2. przesłać zdjęcie na adres , wraz z następującymi informacjami: imię i nazwisko, tytuł zdjęcia.

Najlepsze prace trafią na wystawę w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej, a zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody. Organizatorzy czekają na fotografie do 30 listopada br. Uczestnik może przesłać maksymalnie dwa zdjęcia. Podczas głosowania, które zostanie przeprowadzone na profilu fb w dniach 6 – 11 grudnia br., zostanie wybranych 20 prac, spośród których Jury wyłoni 3 najlepsze. Zapraszamy do udziału!

Pliki do pobrania

Regulamin konkursu fotograficznego Lublintravel 2018 3 .pdf
Regulamin konkursu fotograficznego #Lublintravel 2018