W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Niedziela z Przewodnikiem Inpiracji" - spacer otwarty

"Niedziela z Przewodnikiem Inpiracji" - spacer otwarty
08.03.202408:29

Zapraszamy na kolejny tematyczny spacer z cyklu "Niedziela z Przewodnikiem Inspiracji". Spacer "Emancypantki i patriotki - spacer śladami kobiet związanych z Lublinem" poprowadzi Przewodniczka Inspiracji - Magdalena Łuczyn.

Podczas otwartego spaceru Przewodniczka opowie kim były kobiety żyjące na przełomie XIX i XX wieku? Z jakimi dziedzinami życia je kojarzymy? Podczas wycieczki podążymy śladami odważnych, charyzmatycznych i inspirujących kobiet związanych z miastem. Przedstawione zostaną sylwetki działaczek, aktywistek i polityczek, które miały swój wkład w życie społeczne i kulturalne Lublina.

  • Termin: 17 marca 2024 r.
  • Godz.: 11:00 - 13:00
  • Miejsce zbiórki: plac przed Centrum Kultury w Lublinie
  • Obszar spaceru: Śródmieście, Stare Miasto
  • Informacje dodatkowe: trasa spaceru wiedzie głównie po Śródmieściu, na trasie znajdują się pochyłości: ulice Górna i Dolna Panny Marii, które mogą sprawiać problem osobom z ograniczoną mobilnością.