W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sezon Lublin trwa! Podpowiadamy, jak zdobyć miejskie gadżety

Sezon Lublin trwa! Podpowiadamy, jak zdobyć miejskie gadżety
25.07.202210:49

Zwiedzanie z nagrodami i świetna zabawa? Sprawdźcie, jak spędzić miło czas w Lublinie i zdobyć unikatowe gadżety w akcji Sezon Lublin.

Lato w pełni, a akcja Sezon Lublin nieprzerwanie zaprasza wszystkich turystów i mieszkańców, którzy tegoroczne wakacje spędzą w Lublinie, do odkrywania miasta poprzez zabawę. Zasady są proste: uczestnicy korzystają z oferty Partnerów, za co zdobywają naklejki. Odpowiednia liczba naklejek w karnecie upoważnia do odbioru nagrody:

  • 10 naklejek - dyplom "Przyjaciela Lublina" i szczelny kubek termiczny
  • 30 naklejek - dyplom "Znawcy Lublina" i powerbank 10 000 mAh

Każdy z Partnerów ustalił za jaką usługę lub produkt można otrzymać jedną naklejkę. Wszystko co musi zrobić uczestnik, to skorzystać z oferty. Inspiracji, jak zaplanować zwiedzanie, możecie szukać na stronie internetowej "Jak zdobyć kubek termiczny" i "Jak zdobyć powerbank". Do akcji można dołączyć w każdej chwili, a plan zwiedzania modyfikować według własnego gustu. Karnetów szukajcie u Partnerów i w Centrum Inspiracji Turystycznej przy Jezuickiej 1-3 (tu odbierzecie także nagrody).

Zasady zabawy, Partnerzy i oferta na stronie internetowej akcji Sezon Lublin.