W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zostań Partnerem Sezonu Lublin 2020

Zostań Partnerem Sezonu Lublin 2020
19.12.201910:00

Rusza nabór do 9. edycji SEZONU LUBLIN, który odbędzie się w dniach 25 kwietnia - 3 maja 2020 r. W imieniu Urzędu Miasta Lublin zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania wydarzeń, których celem jest przybliżanie oferty turystycznej Lublina. Propozycje imprez można składać za pośrednictwem platformy internetowej aplikuj.sezon.eu do 19 stycznia do godz. 20:00!

Poszukujemy inicjatyw, które będą inspirować gości, mieszkanki oraz mieszkańców do odkrywania Lublina. Liczymy, że podobnie jak w poprzednich latach, przyszłoroczny program Sezonu Lublin tworzyć będą liczne spacery, spotkania, prelekcje, warsztaty czy też questy i gry miejskie. Oferty można składać za pośrednictwem specjalnie przygotowanej platformy internetowej – aplikuj.sezon.eu. Przed przystąpieniem do uzupełnienia, zachęcamy do przejrzenia wzoru formularza oraz Regulaminu udziału w imprezie.

Oferty należy przesłać do 19 stycznia do godz. 20:00!

Przy wyborze imprez będą brane pod uwagę przede wszystkim następujące kryteria merytoryczne:

  • nawiązanie do kluczowych dat z historii Lublina - punkty dodatkowe przyznawane będą za inicjatywy nawiązujące do 100. rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II oraz 15. rocznicy jego śmierci, 40-lecia Lubelskiego Lipca oraz 90-lecia otwarcia Uczelni Mędrców Lublina (Jeszywas Chachmej Lublin),
  • idea imprezy nawiązująca do Programu Rozwoju Produktów Turystycznych Miasta Lublin zgodnie ze Strategią Rozwoju Lublina do 2025 roku,
  • atrakcyjność merytoryczna imprezy - szczegółowy scenariusz, rzetelnie opisana koncepcja,
  • doświadczenie Oferenta w zakresie tematyki proponowanego wydarzenia,
  • dostępność - rekomendowane są wydarzenia odbywające się w dni wolne od pracy oraz wydarzenia odbywające się w godzinach popołudniowych w dni powszednie,
  • racjonalność budżetu imprezy wg szczegółowych pozycji kosztowych.

Poznaj Sezon Lublin!

Lublin jest miastem niezwykle atrakcyjnym turystycznie. Zachwyca bogatą historią opowiadaną poprzez liczne muzea, klimatyczne uliczki, niezwykłe zabytki oraz tajemnice skrywane w murach kamienic na Starym Mieście. Regularny charakter rzeki Bystrzycy z licznymi zakolami, łąkami i lasem sprawia, że Lublin to również miejsce niezwykłych wypraw kajakowych. Miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu odnajdą tu również moc rowerowych i pieszych atrakcji zorganizowanych z myślą właśnie o nich.

Lublin to miasto, które należy bliżej poznać, by doświadczyć jego kameralnej atmosfery, zrozumieć niezwykły charakter i wyjątkowość tego miejsca. SEZON LUBLIN jest zaproszeniem, kierowanym do mieszkańców naszego miasta i regionu do odbycia wyjątkowej przygody rozpoczynającej sezon turystyczny. Bogaty program trwającego 9 dni wydarzenia stanowi ofertę dla mieszkańców i gości naszego miasta, którzy gotowi są na poznanie Lublina wszelkimi zmysłami, chcą wzbogacić swoją wiedzę i spojrzeć na Lublin z nieco innej, bogatszej perspektywy.

Kontakt:
Masz pytania? Napisz do nas na

Referat ds. promocji turystycznej, Biuro Rozwoju Turystyki
ul. Bernardyńska 3 (Pałac Parysów), pok. 303

tel. 81 466 1953

Powiązana galeria: