W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

24DRUK.PL - Drukarnia Internetowa

24DRUK.PL - Drukarnia Internetowa
Nazwa: 24DRUK.PL - Drukarnia Internetowa
Typ: Zakupy
Forma oferty: z dowozem
Cena: do indywidualnej wyceny

Co oferujemy?

Drukarnia Internetowa 24DRUK.NET (grupa 24DRUK.PL) oferuje ekspresowy cyfrowy druk wielkoformatowy oraz arkuszowy druk offsetowy, a także nadruki CD i DVD oraz gadżety firmowe. Jedna z pierwszych drukarni internetowych w Polsce - od roku 2008 - w branży reklamy i druku działamy od roku 1999. Mamy na koncie wiele tysięcy zrealizowanych zamówień i setki powracających Klientów z całej Polski i wielu krajów Europy! 

Jak skorzystać z oferty?

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, tel. 666 24 1000, e-mail info@24druk.pl. Zamówienia przez stronę naszej drukarni internetowej mogą Państwo składać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zrealizowane wydruki wysyłamy bezpłatnie kurierem po całej Polsce (24h). Drukujemy EKSPRESOWO! Słowo!

Więcej informacji na stronie internetowej.
E-mail:
tel. 666 24 10 00
(aktualnie biuro przy ul. Juranda nieczynne dla Klientów - tylko wysyłka kurierem)