W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe"

Nazwa: Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe"
Typ: Kultura
Forma oferty: online
Cena: za darmo

Co oferujemy?

W trosce o bezpieczeństwo Mieszkanek i Mieszkańców Lublina włączamy się do akcji #zostańwdomu. Tęsknimy za spotkaniami z Wami w naszym Dedeku i wyczekujemy momentu, kiedy będziemy mogli do nich wrócić, a tymczasem zachęcamy do zaproszenia Dedeku do siebie.

W ramach cyklu #DedekwTwoimdomu będziemy Wam polecać najlepsze wydarzenia online związane z naszymi działaniami.
Pokażemy fragmenty koncertów, spotkań i spektakli, które już się u nas odbyły oraz nowe, które będziecie mogli zobaczyć na naszych stronach.
Nasze Instruktorki i Instruktorzy przygotują muzyczne i rękodzielnicze tutoriale. A na koniec każdego tygodnia przywołamy „Piątek wieczorową porą".

Zapraszamy do śledzenia naszych stron www oraz FB. Cały czas pracujemy nad programem i działaniami na ten wyjątkowy okres. Jeśli znajdziecie chwilę, żeby do nas napisać i podzielić się swoimi propozycjami,to zapraszamy do współpracy!

Jak skorzystać z oferty?

Wszelkie informacje dotyczące działań Dzielnicowego Domu Kultury „Czuby Południowe" w ramach cyklu #DedekwTwoimdomu będziemy zamieszczać na stronie www.ddkczubypoludniowe.pl oraz na Facebooku.

Wydarzenia (3)

Aktualności (8) zobacz wszystkie

26.06.202001:02
Czas urodzin to czas świętowania i zabawy. Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe” obchodzi 5-lecie działalności. W tym wyjątkowym okresie zaprasza do modowego wydarzenia Astraea.
Więcej
15.05.202011:42
DDK "Węglin" i DDK "Czuby Południowe" zapraszają na cotygodniowe spotkania i wywiady z Seniorami. Materiał jest dostępny na stronie Domu Kultury na Facebooku.
Więcej
14.05.202010:38
W jaki sprzęt do szycia najlepiej się zaopatrzyć? Jak dobrze zacząć szyć? Tego dowiecie się na spotkaniu na żywo, organizowanym przez DDK "Czuby Południowe", które będzie miało miejsce 20 maja o 17:00.
Więcej
04.05.202010:06
#DedekwTwoimdomu - Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe” oraz „Węglin” proponują działania w ramach akcji #zostańwdomu.
Więcej
04.05.202003:36
DDK "Czuby Południowe" prezentuje na swojej stronie zina, w którym zawarte są wszystkie prace uczestników "Komiksowego Wyzwania".
Więcej
25.04.202012:51
Dzielnicowy Dom Kultury Węglin oraz Dzielnicowy Dom Kultury Czuby Południowej połączyły siły i wspólne zajęły się produkcją maseczek.
Więcej
16.04.202012:37
W dniu wczorajszym na stronie www oraz Facebooku DDK Czuby Południowe pojawi się tutorial "Łapacz snów"
Więcej
05.04.202011:28
Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe" zaprasza najmłodszych do udziału w zabawie "Komiksowe wyzwanie".
Więcej