W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN"

Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN"
Nazwa: Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN"
Typ: Kultura
Forma oferty: online
Cena: za darmo

Co oferujemy?

Wirtualne i multimedialne opowieści o Lublinie

Opowieści o Lublinie tworzone przez Ośrodek “Brama Grodzka - Teatr NN” to narracje o ludziach, miejscach i wydarzeniach związanych z historią i dziedzictwem Lublina. Publikujemy je przede wszystkim za pośrednictwem naszego serwisu Leksykon Lublin ale również innych serwisów Ośrodka, które popularyzują wiedzę dotyczącą Lublina i Lubelszczyzny.

Jak skorzystać z oferty?

Bieżące informacje o działaniach w ramach akcji #zostańwdomu pod adresem.

Oferta pojawia się na naszych kanałach social media:

Do newslettera można zapisać się na naszej stronie: www.teatrnn.pl

Materiały filmowe na kanale YouTube Bramy Grodzkiej, w tym archiwalne publikacje, nagrania ze spotkań autorskich, dyskusje na kanale YouTube Lublin Miasto Poezji.

Aktualności (3)

11.05.202012:57
​Dokładnie 11 maja 1990 roku o godz. 17.00 odbyła się w Bramie Grodzkiej pierwsza premiera Teatru NN: „Wędrówki niebieskie”. Od 30 lat Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” jest obecny w przestrzeni kulturalnej Lublina.
Więcej
29.04.202010:03
Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” zaprasza do zapoznania się wirtualną wystawą – „Atlasem map pamięci”.
Więcej
24.03.202012:56
Od kilkunastu lat, zawsze 24 marca, Teatr NN organizuje Marsz Pamięci, przypominający o losie żydowskich dzieci, upamiętniający historie najmłodszych ofiar Holokaustu. W tym roku, z powodu sytuacji epidemicznej w kraju, nie będziemy mogli przejść tą drogą – dlatego też zachęcamy do wspólnego upamiętnienia w przestrzeni internetu.
Więcej