W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Gry miejskie

Miasto można poznawać na kilka sposobów. Tradycyjnie z mapą, przewodnikiem i spontanicznie bez planu... Zagadkowy Lublin czeka na uważnych turystów. Proponujemy zwiedzanie wymagające aktywności, interakcji z przestrzenią miasta, rozwiązywania zagadek, wykonywania zadań i samodzielnego poszukiwania odpowiedzi. Ten sposób odkrywania Lublina dostarcza zwiedzającym wyjątkowych emocji. Przydadzą się detektywistyczne umiejętności, spostrzegawczość, odwaga i odrobina sprytu.
 

Celem gry miejskiej jest przedstawienie miejsc związanych z niezwykłymi historiami miasta, które kształtowało się od czasów średniowiecza do teraźniejszości. Trasa złożona jest z 10 miejsc, 10 historii, 10 zadań do wykonania.

Celem gry jest przedstawienie Lublina – Miasta Inspiracji poprzez historie i legendy doświadczane na żywo. Gracze zwiedzają miasto zaproponowaną trasą, szukając w otoczeniu odpowiedzi na zadane zagadki i wykonując postawione przed nimi zadania.