W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Do Urzędu Miasta Lublin dodzwonić się najłatwiej

Do Urzędu Miasta Lublin dodzwonić się najłatwiej
19.11.201909:56

Z przyjemnością informujemy, że w badaniach prowadzonych przez PortalSamorzadowy.pl Urząd Miasta Lublin znalazł się wśród urzędów, do których najłatwiej jest się dodzwonić.

Badaniom poddano urzędy 50 największych polskich miast. Lublin znalazł się w grupie najlepiej ocenionych urzędów miejskich, w których czas oczekiwania na połączenie z centralą był krótszy niż 10 sekund. Wysoka pozycja Lublina w rankingu pokazuje, że dbałość o tradycyjne kanały kontaktu klienta z urzędem jest równie ważna jak rozwój nowoczesnych form komunikacji i e-usług.

–  Mieszkańcy oczekują nie tylko naszej dyspozycyjności w tym zakresie, ale również tego, że po drugiej stronie odezwie się ktoś przyjazny, kompetentny i chętny do udzielenia pomocy. W naszym urzędzie reakcja pracownika na dzwoniący telefon to jeden z najbardziej podręcznikowych standardów obsługi. Każdy wydział czy referat przestrzega w tym zakresie wypracowanych przez siebie reguł, jednakże podstawową, choć niepisaną zasadą jest odbieranie telefonu najpóźniej do trzeciego sygnału. Każdego dnia we wszystkich rozmowach telefonicznych kierujemy się zasadami komunikatywności, wzajemnej pomocy oraz zaufania - mówi Andrzej Wojewódzki, Sekretarz Miasta Lublin.

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez nasz Urząd jest posiadanie certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2015.

Informacje na temat wyników badania dostępne są pod linkiem.