Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF "Lato w mieście" - wolne miejsca

12.07.201711:58

Dzieci, które spędzają wakacje w Lublinie, mogą nadal skorzystać z propozycji przygotowanych przez miasto w ramach akcji "Lato w mieście".  Można wybrać się na spacer, zapisać na warsztaty turystyczno-krajoznawcze albo potrenować boks.

Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Oddział Miejski w Lublinie organizuje warsztaty dla dzieci i młodzieży w wieku 6-12 lat. Wszystkie zajęcia będą nawiązywały tematyką do Lublina, ze szczególnym uwzględnieniem 700-lecia nadania lokacji miasta na prawie magdeburskim. Każdy z młodych obywateli "Koziego Grodu", który będzie czynnie uczestniczył w przynajmniej w połowie warsztatów będzie mógł zdobyć odznakę krajoznawczą "Znam Lublin".

Wieczorny spacer "Lublin na dobranoc" i zdobycie 7 wzgórz, na których leży nasze miasto, to propozycja przewodników z LUBLubLin. W podróż w czasie do epoki renesansu wybiorą się uczestnicy spotkań i warsztatów w "Piwnicy pod Fortuną" organizowanych przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną.

Cały czas można dołączyć do treningów bokserskich, a przy okazji spotkać Mistrzynie Europy - złotą i srebrną medalistkę - Darię Puszkę i Ewelinę Mańkę. Pełna oferta, zasady uczestnictwa i terminy zajęć dostępne są na stronie lato.lublin.eu. Zapisy prowadzone są bezpośrednio u organizatorów poszczególnych akcji. Zapraszamy!