W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Narodowy Spis Ludności – nabór uzupełniający kandydatów na rachmistrzów

Narodowy Spis Ludności – nabór uzupełniający kandydatów na rachmistrzów
09.08.202112:34

Ruszył nabór uzupełniający kandydatów na 47 rachmistrzów do przeprowadzenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań w 2021 roku na terenie Lublina. Osoby zainteresowane mają czas na złożenie dokumentów do 13 sierpnia.

Rachmistrzem spisowym może zostać osoba pełnoletnia, niekarana, posługująca się językiem polskim w mowie i piśmie, która posiada wykształcenie co najmniej średnie i cieszy się dobrą opinią.

Wyłonieni w wyniku naboru uzupełniającego kandydaci na rachmistrzów spisowych zobowiązani będą do wzięcia udziału on-line w jednodniowym szkoleniu w części teoretycznej oraz praktycznej, warsztatowej, m.in. polegającej na pracy w aplikacji do zbierania danych. Rachmistrzowi spisowemu przysługuje wynagrodzenie w wysokości iloczynu stawki wynoszącej 6 zł brutto i liczby przeprowadzonych wywiadów z osobami fizycznymi objętymi spisem powszechnym.Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Nabór uzupełniający kandydatów na rachmistrzów spisowych – Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r.” w Urzędzie Miasta Lublin w Biurze Obsługi Mieszkańców: ul. Wieniawska 14, ul. Filaretów 44, ul. Kleeberga 12A, Szaserów 13-15, ul. Wolska 11, w dni robocze w godzinach 7.45-15.15, lub przesłać na adres Urząd Miasta Lublin, plac Króla Władysława Łokietka 1, 20-109 Lublin. Zgłoszenie można również wysłać elektronicznie za pośrednictwem skrzynki ePUAP Urzędu Miasta Lublin.

Kwestionariusz oraz więcej informacji znajdują się na stronie Lublin.eu oraz w Miejskim Biurze Spisowym pod numerami tel. 81 466 1200, 81 466 2010, 81 466 2100.